Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROGRAM CONTABILITATE, SALARII, ECHIPAMENT SI ACHIZITII

Număr anunț
DA40174874
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE PAZA OBIECTIVE DE INTERES JUDETEAN ILFOV (CUI 5466681)
Furnizor / câștigător
ELDERS SRL (CUI 3574938)
Cod CPV
48443000-5 · Pachete software pentru contabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.200 RON
Valoare atribuită
13.200 RON
Data publicării
15.04.2026 09:47
Termen limită
21.04.2026 17:00
Data finalizării
16.04.2026 14:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.200 RON

din 13.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.