Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de turnare a betonului armat

Număr anunț
DA40183840
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
METAL CUT PRODUCTION & SELLING S.R.L. (CUI 41583289)
Cod CPV
45262310-7 · Lucrari de turnare a betonului armat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
900.000 RON
Valoare atribuită
900.000 RON
Data publicării
16.04.2026 09:23
Termen limită
21.04.2026 17:00
Data finalizării
16.04.2026 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

900.000 RON

din 900.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.