Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de curatare a materialelor textile
- Număr anunț
- DA40150958
- Autoritate contractantă
- MENZA (CUI 47783197)
- Furnizor / câștigător
- BEST RESULT CLEANER S.R.L. (CUI 35610656)
- Cod CPV
- 98312000-3 · Servicii de curatare a materialelor textile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.710 RON
- Valoare finală
- 1.710 RON
- Data publicării
- 07.04.2026 07:47
- Data finalizării
- 16.04.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.