Ofertă acceptată Cumpărare directă

NITROGLICERINA 0,5 mg X 20 compr.subl. NITROGLYCERINUM

Număr anunț
DA40185139
Autoritate contractantă
Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
Furnizor / câștigător
BIOEEL (CUI RO1199107)
Cod CPV
33620000-2 · Medicamente pentru sange, pentru organele hematopoietice si pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
236 RON
Valoare atribuită
236 RON
Data publicării
16.04.2026 10:30
Termen limită
21.04.2026 17:00
Data finalizării
16.04.2026 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

236 RON

din 236 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.