Ofertă acceptată Cumpărare directă

ZENCOPAN 40 MG PULB PT SOL INJ CT*10 FL

Număr anunț
DA40181339
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC OTELU ROSU (CUI 3228128)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.760 RON
Valoare atribuită
1.760 RON
Data publicării
15.04.2026 14:40
Termen limită
20.04.2026 17:00
Data finalizării
16.04.2026 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.760 RON

din 1.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.