Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VANCOMICINA ROMPHARM 1000MG PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF.*1FL
- Număr anunț
- DA40181030
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Calafat (CUI 4830040)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 104,10 RON
- Valoare atribuită
- 104,10 RON
- Data publicării
- 15.04.2026 14:25
- Termen limită
- 20.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2026 08:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
104,10 RON
din 104,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro