Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,8% sub estimat
EPIPEN 300 MCG SOL. INJ. IN STILOU PREUMPL. X2ML X 1
- Număr anunț
- DA40179944
- Autoritate contractantă
- ELYTIS HOSPITAL HOP (CUI 13165477)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 390,96 RON
- Valoare atribuită
- 379,99 RON 2,8% sub estimat
- Data publicării
- 15.04.2026 13:35
- Termen limită
- 20.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2026 10:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
379,99 RON
din 390,96 RON estimat
2,8%
Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 10,97 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.