Ofertă refuzată Cumpărare directă

ULEI DE CORP PENTRU BEBELUSI COPII PIELE SENSIBILA DALIN BABY 300ML 300 ML

Număr anunț
DA40173820
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
146,80 RON
Valoare finală
146,80 RON
Data publicării
15.04.2026 08:48
Data finalizării
16.04.2026 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.