Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție produse de igienă personală

Număr anunț
DA40183045
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI HARGHITA (CUI 9798918)
Furnizor / câștigător
COMCOLOR SRL (CUI RO514923)
Cod CPV
33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.340,30 RON
Valoare atribuită
1.340,30 RON
Data publicării
16.04.2026 08:28
Termen limită
21.04.2026 17:00
Data finalizării
16.04.2026 08:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.340,30 RON

din 1.340,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.