Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS BATERIE

Număr anunț
DA40189030
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
Furnizor / câștigător
SCOPCOM IMPEX SRL (CUI RO15721226)
Cod CPV
44411100-5 · Robinete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59,52 RON
Valoare atribuită
59,52 RON
Data publicării
16.04.2026 13:47
Termen limită
21.04.2026 17:00
Data finalizării
16.04.2026 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59,52 RON

din 59,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.