- Număr anunț
- DA40188929
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
- Furnizor / câștigător
- SCOPCOM IMPEX SRL (CUI RO15721226)
- Cod CPV
- 44411200-6 · Cazi de baie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.958,68 RON
- Valoare atribuită
- 1.958,68 RON
- Data publicării
- 16.04.2026 13:42
- Termen limită
- 21.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2026 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.958,68 RON
din 1.958,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro