Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contract service Somatom Definition Edge/MOBILETT Elara Max/Cios Alpha/Cios Select/MAMMOMAT

Număr anunț
DA40186084
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
Furnizor / câștigător
SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
Cod CPV
50421200-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului radiologic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127.827,92 RON
Valoare atribuită
127.827,92 RON
Data publicării
16.04.2026 11:19
Termen limită
21.04.2026 17:00
Data finalizării
16.04.2026 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127.827,92 RON

din 127.827,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.