Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem Electronic de Dirijare si Ordonare (sistem cu “bonuri de ordine”),

Număr anunț
DA40177253
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii Hunedoara (CUI 13592257)
Furnizor / câștigător
ANDAN IMPEX SRL (CUI RO18130402)
Cod CPV
48810000-9 · Sisteme de informare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.040 RON
Valoare atribuită
25.040 RON
Data publicării
15.04.2026 11:32
Termen limită
20.04.2026 17:00
Data finalizării
15.04.2026 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.040 RON

din 25.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.