Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REPARATIE,REVIZIE LA AUTOVEHICUL

Număr anunț
DA40179203
Autoritate contractantă
Scoala Generala Aprily Lajos Praid (CUI 13398707)
Furnizor / câștigător
AUTOGROUP-SIMO SRL (CUI 18934776)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
612,90 RON
Valoare atribuită
612,90 RON
Data publicării
15.04.2026 13:03
Termen limită
21.04.2026 17:00
Data finalizării
16.04.2026 13:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

612,90 RON

din 612,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.