Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie teava si mufe PEHD pentru pepiniera Rachelu - OS Macin - DS Tulcea

Număr anunț
DA40185656
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
TUDOR TEODOR INSTALSERV S.R.L. (CUI 43589008)
Cod CPV
55900000-9 · Servicii de vanzare cu amanuntul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.309,92 RON
Valoare atribuită
15.309,92 RON
Data publicării
16.04.2026 10:57
Termen limită
21.04.2026 17:00
Data finalizării
16.04.2026 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.309,92 RON

din 15.309,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.