Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de transport persoane autocar - rugby 18-19.04

Număr anunț
DA40182491
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL CONSTANTA (CUI 45513200)
Furnizor / câștigător
ELITE ROMTUR S.R.L. (CUI 45225364)
Cod CPV
60172000-4 · Inchiriere de autobuze si de autocare cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
15.04.2026 16:48
Termen limită
20.04.2026 17:00
Data finalizării
16.04.2026 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON

din 7.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.