Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de monitorizare flota

Număr anunț
DA40172708
Autoritate contractantă
APIA - Centrul Judetean Arges (CUI 23134320)
Furnizor / câștigător
AROBS TRANSILVANIA SOFTWARE S.A. (CUI RO11291045)
Cod CPV
71700000-5 · Servicii de monitorizare si de control (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18,49 RON
Valoare atribuită
277,35 RON
Data publicării
14.04.2026 14:56
Termen limită
21.04.2026 17:00
Data finalizării
16.04.2026 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

277,35 RON

din 18,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.