Ofertă acceptată Cumpărare directă

Schimb ulei filtre Belarus MTZ 1523.3

Număr anunț
DA40182811
Autoritate contractantă
Comuna Cojocna (Consiliul Local Cojocna) (CUI 5022204)
Furnizor / câștigător
PANAGROTEH SERVICE SRL (CUI RO26271674)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
958,67 RON
Valoare atribuită
958,67 RON
Data publicării
16.04.2026 07:58
Termen limită
21.04.2026 17:00
Data finalizării
16.04.2026 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

958,67 RON

din 958,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.