Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii sonorizare ,ecran LED si efecte de lumini

Număr anunț
DA40180790
Autoritate contractantă
COMUNA SINTANA DE MURES(Primaria Sintana de Mures) (CUI 4323349)
Furnizor / câștigător
SUNETUL TĂU S.R.L. (CUI 41040649)
Cod CPV
98000000-3 · Alte servicii comunitare, sociale si personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.289,26 RON
Valoare atribuită
15.289,26 RON
Data publicării
15.04.2026 14:13
Termen limită
20.04.2026 17:00
Data finalizării
15.04.2026 14:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.289,26 RON

din 15.289,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.