Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de inchiriere echipamente filmare

Număr anunț
DA40188159
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
Furnizor / câștigător
DIGITAL PARENT S.R.L. (CUI RO46487614)
Cod CPV
92112000-9 · Servicii privind productia de filme cinematografice sau de casete video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
308 RON
Valoare atribuită
308 RON
Data publicării
16.04.2026 13:02
Termen limită
21.04.2026 17:00
Data finalizării
16.04.2026 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

308 RON

din 308 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.