Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMPACT BAZA 2USI+LAV 50CM+OGLINDA SUN

Număr anunț
DA40195288
Autoritate contractantă
Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39144000-3 · Mobilier de baie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
251,24 RON
Valoare atribuită
251,24 RON
Data publicării
17.04.2026 11:23
Termen limită
22.04.2026 17:00
Data finalizării
17.04.2026 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

251,24 RON

din 251,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.