Ofertă acceptată Cumpărare directă

SONDE sonda foley FOLEY CU 2 CAI, STERILE, DIM: CH12, CH14, CH16, CH18, CH20, CH22, CH24

Număr anunț
DA40192890
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "SF. NICOLAE " ROMAN (CUI 2613966)
Furnizor / câștigător
INTERMED GRUP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 48573207)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
254,90 RON
Valoare atribuită
254,90 RON
Data publicării
17.04.2026 09:27
Termen limită
22.04.2026 17:00
Data finalizării
17.04.2026 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

254,90 RON

din 254,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.