Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lame dermatom compatibile cu dermatom Aesculap Acculan; Placa suport MESCH-GRAFTunica folosinta, AES
- Număr anunț
- DA40191045
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA (CUI 4347593)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33141411-4 · Scalpele si lame (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.712,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.712,60 RON
- Data publicării
- 16.04.2026 15:43
- Termen limită
- 21.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2026 09:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.712,60 RON
din 2.712,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro