Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUBSTRAT STANDARD-Grădiniţa cu PP Nr.11 Casuta Bucuriei

Număr anunț
DA40188395
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CASUTA BUCURIEI NR. 11 BRASOV (CUI 29369392)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
14212400-4 · Pamant (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144,60 RON
Valoare atribuită
144,60 RON
Data publicării
16.04.2026 13:14
Termen limită
21.04.2026 17:00
Data finalizării
17.04.2026 08:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

144,60 RON

din 144,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.