Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet conform oferta DN99 S149995
- Număr anunț
- DA40185996
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 31440000-2 · Baterii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 193,34 RON
- Valoare atribuită
- 193,34 RON
- Data publicării
- 16.04.2026 11:14
- Termen limită
- 22.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2026 12:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
193,34 RON
din 193,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro