Ofertă acceptată Cumpărare directă

SISTEM PUNGI DE ASPIRATIE ANTIMICROBIENE DE UNICA FOLOSINTA 1/2 LITRI

Număr anunț
DA40182849
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
Cod CPV
33141600-6 · Recipiente si pungi de recoltare, drenaj si truse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
16.04.2026 08:05
Termen limită
21.04.2026 17:00
Data finalizării
17.04.2026 07:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.