Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERLIFT 50mg x 28 cpr. film. (SERTRALINUM) - REF NR 7475/15.04.2026 - PSIHIATRIE

Număr anunț
DA40183829
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145,60 RON
Valoare atribuită
145,60 RON
Data publicării
16.04.2026 09:22
Termen limită
21.04.2026 17:00
Data finalizării
17.04.2026 07:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

145,60 RON

din 145,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.