Ofertă acceptată Cumpărare directă

ZANETTI PARMEZAN P.REGIANO200G

Număr anunț
DA40189233
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP NR. 21 (CUI 29357029)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
182,70 RON
Valoare atribuită
182,70 RON
Data publicării
16.04.2026 13:57
Termen limită
21.04.2026 17:00
Data finalizării
16.04.2026 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

182,70 RON

din 182,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.