Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIESE ADITIONALE NECESARE LA SCHIMB MOTOR TRACTOR MTZ 952,3
- Număr anunț
- DA40182345
- Autoritate contractantă
- Municipiul Salonta (CUI 4593423)
- Furnizor / câștigător
- PANAGROTEH SERVICE SRL (CUI RO26271674)
- Cod CPV
- 16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.822,07 RON
- Valoare atribuită
- 1.822,07 RON
- Data publicării
- 15.04.2026 15:59
- Termen limită
- 20.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2026 14:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.822,07 RON
din 1.822,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro