Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANUSA DE EXAMINARE NITRIL ALBASTRU AVIZAT ANMDM

Număr anunț
DA40190210
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Cronici Siret (CUI 15487479)
Furnizor / câștigător
IOANA N&M SRL (CUI RO15940153)
Cod CPV
18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
16.04.2026 14:47
Termen limită
21.04.2026 17:00
Data finalizării
16.04.2026 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.