Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANUSI EXAMINARE LATEX NEPUDRATE / MANUSI DE EXAMINARE FARA PUDRA 5 cutii M,si 2 cutii L NUMAR DE R

Număr anunț
DA40188857
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZII SANGUINE TULCEA (CUI 3430410)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129,50 RON
Valoare atribuită
129,50 RON
Data publicării
16.04.2026 13:38
Termen limită
21.04.2026 17:00
Data finalizării
17.04.2026 08:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129,50 RON

din 129,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.