Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie aviziere de exterior la Teatrul de vara, Piata Centrala si Athletic Park

Număr anunț
DA40193018
Autoritate contractantă
R4278337 MUNICIPIUL BACAU
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192170-3 · Panouri de afisare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.940 RON
Valoare atribuită
18.940 RON
Data publicării
17.04.2026 09:34
Termen limită
22.04.2026 17:00
Data finalizării
17.04.2026 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.940 RON

din 18.940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.