Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sapun spuma Azure pentru maini, Fruit Croquant, 1000 ml, 6 buc/ bax, Tork prosoape,hartie igienica

Număr anunț
DA40192004
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
Furnizor / câștigător
BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI RO8808509)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.486,96 RON
Valoare atribuită
3.486,96 RON
Data publicării
17.04.2026 08:28
Termen limită
22.04.2026 17:00
Data finalizării
17.04.2026 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.486,96 RON

din 3.486,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.