Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ACCESORII BIROU-11
- Număr anunț
- DA40170615
- Autoritate contractantă
- COMUNA VINTU DE JOS (CUI 4562443)
- Furnizor / câștigător
- COPYREX PRINTSERVICE S.R.L. (CUI RO40163740)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.120,25 RON
- Valoare atribuită
- 4.120,25 RON
- Data publicării
- 14.04.2026 11:08
- Termen limită
- 21.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2026 08:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.120,25 RON
din 4.120,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro