Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Design si print materiale consumabile - Colegiul National Aprily Lajos NUMAR DE REFERINTA: 2 PRET DE
- Număr anunț
- DA40191776
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV (CUI 29351522)
- Furnizor / câștigător
- QUANTIK STUDIO KRON SRL (CUI 36852968)
- Cod CPV
- 22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.385 RON
- Valoare atribuită
- 2.385 RON
- Data publicării
- 17.04.2026 08:06
- Termen limită
- 22.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2026 10:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.385 RON
din 2.385 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro