Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rovinieta - taxa de drum

Număr anunț
DA40190979
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 BORCEA (CUI 23572931)
Furnizor / câștigător
SCALA ASSISTANCE SRL (CUI RO17929585)
Cod CPV
22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.202,62 RON
Valoare atribuită
3.202,62 RON
Data publicării
16.04.2026 15:38
Termen limită
21.04.2026 17:00
Data finalizării
16.04.2026 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.202,62 RON

din 3.202,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.