Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ENAP INJ 1.25MG/ML 1ML X 5FI (ENALAPRILUM)
- Număr anunț
- DA40190896
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Moreni (CUI 4206896)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33622200-8 · Antihipertensive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 164,16 RON
- Valoare atribuită
- 164,16 RON
- Data publicării
- 16.04.2026 15:32
- Termen limită
- 22.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2026 10:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
164,16 RON
din 164,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro