Ofertă refuzată Cumpărare directă

P00095 DRB prelungitor priza multipla

Număr anunț
DA40164186
Autoritate contractantă
R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
Cod CPV
31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.381,24 RON
Valoare finală
9.381,24 RON
Data publicării
08.04.2026 15:37
Termen limită
22.04.2026 17:00
Data finalizării
17.04.2026 11:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.