Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sulfat de magneziu 200mg/ml si Bicarbonat de sodiu 8.4%
- Număr anunț
- DA40173768
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI RO11653560)
- Cod CPV
- 33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 789,20 RON
- Valoare atribuită
- 789,20 RON
- Data publicării
- 15.04.2026 08:42
- Termen limită
- 22.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2026 09:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
789,20 RON
din 789,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro