Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie materiale consumabile necesare functionare compartimente din cadrul primariei vinatori

Număr anunț
DA40190668
Autoritate contractantă
COMUNA VANATORI (CUI 4541424)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.833,31 RON
Valoare atribuită
2.833,31 RON
Data publicării
16.04.2026 15:16
Termen limită
21.04.2026 17:00
Data finalizării
16.04.2026 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.833,31 RON

din 2.833,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.