Ofertă acceptată Cumpărare directă

Formare Profesionala - Rolul profesorilor în sprijinirea elevilor cu CES

Număr anunț
DA40189829
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Mircea Nedelciu" Fundulea (CUI 24018277)
Furnizor / câștigător
EDUS PLATFORM S.R.L. (CUI 40400162)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.200 RON
Valoare atribuită
11.200 RON
Data publicării
16.04.2026 14:26
Termen limită
21.04.2026 17:00
Data finalizării
16.04.2026 14:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.200 RON

din 11.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.