Ofertă acceptată Cumpărare directă

Debitmetru pentru oxigen, cu cupla rapida (1/4, 9/16)

Număr anunț
DA40187818
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
33157810-6 · Instalatie de oxigenoterapie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.190 RON
Valoare atribuită
3.190 RON
Data publicării
16.04.2026 12:45
Termen limită
22.04.2026 17:00
Data finalizării
17.04.2026 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.190 RON

din 3.190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.