Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cateter venos central 3 (trei) lumene - CERTOFIX Trio V720 - cod 4163214-07 HC

Număr anunț
DA40170327
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORASTIE (CUI 5808334)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33170000-2 · Anestezie si reanimare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
505,30 RON
Valoare finală
505,30 RON
Data publicării
14.04.2026 10:40
Termen limită
20.04.2026 17:00
Data finalizării
17.04.2026 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.