Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cablu Adaptor DISPLAY PORT la HDMI 4K HDR cablu 2M Convertor DP DisplayPort Unidirectional
- Număr anunț
- DA40193632
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
- Furnizor / câștigător
- NARIN ADVERTISING & CONSULTING SRL (CUI RO22404336)
- Cod CPV
- 32581100-0 · Cablu de transmitere a datelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 95 RON
- Valoare atribuită
- 95 RON
- Data publicării
- 17.04.2026 10:03
- Termen limită
- 22.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2026 12:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
95 RON
din 95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro