Ofertă refuzată Cumpărare directă

Vitrina frigorifica profesionala pentru farmacie cu circuit inchis

Număr anunț
DA40176855
Autoritate contractantă
SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
Furnizor / câștigător
PREMIUM HAUS BUSINESS S.R.L. (CUI 42977524)
Cod CPV
42513210-0 · Vitrine frigorifice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.378,14 RON
Valoare finală
5.378,14 RON
Data publicării
15.04.2026 11:15
Data finalizării
17.04.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.