Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 31,6% sub estimat
Mediu NaCl 0.85% 2ml
- Număr anunț
- DA40195435
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.855 RON
- Valoare atribuită
- 3.319,50 RON 31,6% sub estimat
- Data publicării
- 17.04.2026 11:30
- Termen limită
- 22.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2026 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.319,50 RON
din 4.855 RON estimat
31,6%
Adjudecat la 68,4% din estimat · economie 1.535,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.