Ofertă acceptată Cumpărare directă

METRONIDAZOLUM 250 mg X 30 compr.

Număr anunț
DA40194562
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
BIOEEL (CUI RO1199107)
Cod CPV
33641100-6 · Antiinfectioase si antiseptice pentru ginecologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
85,60 RON
Valoare atribuită
85,60 RON
Data publicării
17.04.2026 10:45
Termen limită
22.04.2026 17:00
Data finalizării
17.04.2026 12:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

85,60 RON

din 85,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.