Ofertă acceptată Cumpărare directă

Nidoflor crema x 15g /

Număr anunț
DA40190201
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
Furnizor / câștigător
SPINEX FARM SRL (CUI RO30593643)
Cod CPV
33631500-7 · Corticosteroizi de uz dermatologic si preparate dermatologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,70 RON
Valoare atribuită
133,70 RON
Data publicării
16.04.2026 14:47
Termen limită
21.04.2026 17:00
Data finalizării
16.04.2026 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,70 RON

din 133,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.