Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SCUTECE INCONTINENTA ADULTI, TIP CHILOT, MARIME L, 10 BUC/PACHET
- Număr anunț
- DA40191164
- Autoritate contractantă
- Sanatoriul de Neuropsihiatrie Podriga (CUI 5514088)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.692 RON
- Valoare atribuită
- 2.692 RON
- Data publicării
- 16.04.2026 15:54
- Termen limită
- 22.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2026 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.692 RON
din 2.692 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro