Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,3% sub estimat
Materiale curatenie
- Număr anunț
- DA40188992
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE VOILA (CUI 2845826)
- Furnizor / câștigător
- FABI TOTAL GRUP SRL (CUI RO15556234)
- Cod CPV
- 39137000-1 · Agenti de dedurizare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.934,80 RON
- Valoare atribuită
- 11.660,20 RON 2,3% sub estimat
- Data publicării
- 16.04.2026 13:45
- Termen limită
- 21.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2026 14:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.660,20 RON
din 11.934,80 RON estimat
2,3%
Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 274,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.